Prezenty dla dzieci w wieku 3 – 7 lat jest kupić zdecdowanie latwiej niż maluszkom. Przedszkolaki zazwyczaj wiedzą, co im się podoba i co chciałyby dostać w prezencie, mają już określone zainteresowania i fascynacje. Oto moje propozycje prezentów:

Zdecydowana większość dzieci powyżej 3 roku życia uwielbia bawić się ciastoliną. Najpopularniejsze są zestawy od Play-doh, można wśród nich znaleźć taki, który na pewno zachwyci wasze dziecko. Dla maluchów, które lubią naśladować dorosłych i chcą „pomagać” w kuchni podczas gotowania świetny będzie zestaw Play-doh Wesoła Kuchenka. Jeśli chcemy obdarować przyszłego lekarza polecam zestaw Play-doh Dentysta. Małym artystom i artystkom podaruj zestaw artystyczny Magiczny Brokat – Cyrk marki Janod. Składa się on z kilku kart z postaciami cyrkowymi, poszczególne elementy odkleja się z kart za pomocą specjalnego narzędzia, następnie smaruje klejem, po czym posypuje się brokatem i cekinami. Dzieci będą zachwycone możliwością stworzenia własnych, niepowtarzalnych dzieł sztuki. Cały zestaw zapakowany jest w piękną walizkę, która później może stać się miejscem na dziecięce skarby.

Kliknij, żeby przejść do sklepu:

  1. Play-doh Dentysta
  2. Play-doh Wesoła Kuchenka
  3. Zestaw artystyczny z brokatem Cyrk

Jeśli masz w domu małego inżyniera, wielbiciela aut, pociągów i innych środków transportu podaruj mu klasykę nad klasykami – drewnianą kolejkę. Chyba każde dziecko powinno taką mieć. Im więcej będzie miała elementów, tym większe będą możliwości tworzenia, układania tras i zabawy. Ta proponowana przeze mnie składa się z lokomotywy, dwóch wagoników, mnóstwa torów, mostów, domku z tunelem, przejazdu ze szlabanami a nawet drzewek i zwierzątek. Z kolei każdy wielbiciel klocków pokocha Lego. Mój starszy syn w tym roku znajdzie pod choinką swój wymarzony i wyczekany zestaw z pociągiem. Już widzę tę radość 🙂 Lego ma tak szeroką ofertę, że znajdzie się prezent dla każdego. Dziewczynkom polecam zestawy z serii Lego Friends.

 

Kliknij, żeby przejść do sklepu:

  1. Drewniana kolejka
  2. Lego City Superszybki pociąg
  3. Lego Friends Farma

Wiek przedszkolny to idealny czas na rozpoczęcie przygody z grami planszowymi. Jest to świetny sposób na spędzanie czasu całą rodziną w długie zimowe wieczory. Fajną propozcyją dla młodszych dzieci jest gra Potwory do Szafy – prosta gra kooperacyjna, która polega na znalezieniu zabawki, która wyśle potwora do szafy. Idealna gra na dobranoc 😉 Kolejną grą wartą uwagi jest klasyk, czyli grzybobranie. Każdy gracz ma swój koszyczek, do którego musi zebrać jak najwięcej grzybów. Jednak, żeby nie było zbt łatwo i nudno, trzeba uważać by nie spłoszyć stada saren albo nie natknąć się na dzika. Za to można pobawić się z zającem. Naprawdę fajna gra dla całej rodziny.

Kliknij, żeby przejść do sklepu:

  1. Gra Potwory do Szafy
  2. Gra Grzybobranie
Written by NormalnaPaniDomu

Leave a Comment